Úvod » Pohár 2014/2015

Pohárové zápasy

publikováno 19.01.2015

Příjemná remíza s Autobahn a nepříjemná prohra s Nepomukem

Jak krásně jsme si zahráli na Lokomotivě, tak blbě jsme si zahráli na Slávii. Proti obávanému Autobahnu jsme výborně začali, dostali jsme se do vedení. Dokonce jsme dali i druhý gól, nicméně soupeř dokázal do konce poločasu taky skórovat. Po půlce se do nás pustili a vedení se po bitvě přesunulo na jejich stranu. Navíc jsme čelili tlaku, ale ustáli jsme to. Ještě minutu před koncem zápasu jsme padali o góla a vypadalo  to na prohru. Snad deset vteřin před koncem se ale stalo něco pro nás dost hodně neobvyklého – soupeř měl víc faulů než my. A právě před koncem se mu fauly nakumulovaly a byla odpískána penalta! Martin to nekompromisně napálil k tyči a bylo srovnáno! Po takovém závěru to byla stejná radost jako kdybychom vyhráli. Moc nás to ale nepoučilo. Včerejší zápas na Slávii s Nepomukem jsme si faulováním zase prohráli my. Můžeme špekulovat, zda červená karta nebo množství odpískaných faulů nebylo přísně posouzeno, ale je fakt, že nám to v zápase nepomohlo. Přitom jsme začali dobře a vedli jsme. Pak to s námi ale šlo z kopce. Ustáli jsme sice dvě penalty, ale Nepomuk se chytil a dokázal si vítězství disciplinovaně pohlídat.

Tak uvidíme, jak nám to půjde proti tahounům, kteří si zatím v tabulce došlápli na všechny a jsou jasně první.

V pátek, popřípadě v neděli do toho!