Úvod » 2014/15

No teda!

publikováno 13.04.2015

První zápas sezóny a hned povedený výkon. Porážíme favorizovaný Bubudorf!!!

Během zimní přestávky jsme hráli pohár a vypadli až na penalty s celkovým vítězem - Wanklers. Co víc, chodilo se trénovat, nechci se tím moc ohánět, já byl párkrát, ale Martin pravidelně svolával a vypadá to, že jeho snaho nebyla marná. V neděli jsme nastoupili proti Bubudorf, kteří nás na podzim nekompromisně roznesli a když jsme nastupovali, málokdo tušil, že tentokrát by to mohlo být jinak. Nicméně nové modré drezy s čerstvým potiskem udělaly svoje. Dařilo se nám bránit a po krásných akcích jsme se ujali vedení, dokonce jsme vedli o dva góly a dařilo se nám ustát jejich tlak. Pro zdramatzování jsme si dali vlastence, ale i tak vyhráli první půlku 3:1. Druhá půle probíhala pod jejich tlakem, což se dalo čekata a po polovlastenci to bylo 3:2. Soupeř je technický, hraje čistě a tak to byl pěkný zápas, skoro se nefaulovalo, přes to jsme kopali přímák z hranice vápna a Martin to propálil skrz všechno co mu stálo v cestě - 4:2. Pak oddechový čas soupeře, stažení brankáře a další a další útoky. Málo platné, ustáli jsme to. Prostě prima zážitek.