Úvod » 2014/15

Střídavě slunečno

publikováno 27.04.2015

Předminule prohra se Stars 5:1, ale nyní výhra nad A bude hůř 12:1!

Se Stars jsme měli i dot šancí, ale nešlo to... Vedli jsme sice, nicméně pak to padalo jen k nám a tak jsme dostali 5:1 a tak nejlepší, co se dalo udělat, bylo příští zápas vyhrát. Tak se i stalo. V neděli nás přišlo sedm a přišlo mi, že soupeřova lavička byla asi tak trojnásobná. To v některých z nás ale vyvolalo nečekanou reakci, probudila neuveřitelná podvědomá solidarita. Například Václav podřídil všechno týmu, potlačil ego pod hranici minima a rozhodl se, že se sám nebude prosazovat a udělá všechno pro ostatní. Jeho nahrávky, rafinovaně vypadající jako samostatné akce, pomáhaly ostatním mít celý zápas rozvernou náladu a tak se přesile čelilo líp. Vojta se na to asi nemohl už dívat a napálil míč do tyče tak razantně, že ani Vašek už to nedokázal přehrát jinam a dal tak se sebezapřením branku. A díky tomu, že mně dvakrát v poslední chvíli vypomohl Štěpán, jsme vyhráli po pěkném výkonu a krásných akcích 12:1. Utkání bylo čisté, pískaly se snad jen dva náhodné fauly a Kuba nám ukázal, jak čistě kopat kuchlo, takže, co víc si přát?

O víkndu na viděnou proti silným Emirátům!