Úvod » 2015/2016 3. B

A jedeme!!!

publikováno 05.09.2015

Tak jsme to zvládli proti West Sendwitch Albion! 5:2!

První zápas na Košutce. Klasicky jeden na střídání a proti nám tým s přeplněnou lavičkou. V hledišti stabilní podpora, náš kotel Standa a Karel. Pěkné počasí, mít míč, mohli jsme se i pořádně rozkopat, ale stejně jsme dorazili akorát na čas, tak jdeme na to. Hrajeme disciplinovaně a Milan odvážně střílí, míč je tečován a vedeme. Pak se to srovnává,já to jen vyrazil a oni to doťukli, ale my jdeme zase díky Milanovi do vedení. Těsně před půlí je ale opět srovnáno. Jdeme na pauzu a máme trochu obavu, jestli nás soupeř neudolá fyzicky, protože může točit hodně hráčů a to by mohlo rozhodnout. A opravdu, jejich kousavé brejky dokonce dvakrát vykopává Václav z brankové čáry (kde se tam vzal?). Držíme se zuby nehty a kombinujeme trpělivě přechod k jejich bráně. To se vyplácí, po pěkných kombinacích postupně vedeme o jeden, dva a dokonce tři góly. Je to pěkný zápas, ale nakonec se to zkazí, výborně hrající Milan (ostatní dobr, Milan dnes nejlepší) běží sám na jejich gólmana, vedeme 5:2, minuta do konce, no a jejich obránce ho sejmul. Zbytečný, hloupý. Milan si to samozřejmě nenechal líbit a tak oba dostali červenou, my nedali penaltu, ale to už bylo jedno. Toho konce a Milanovo následné abscence škoda, jinak pěknej zápas. Fakt dobrý. Příští týden pauza (asi) a pak na viděnou. Zdar. Do toho!