Úvod » 2015/2016 3. B

11:5!!!!

publikováno 25.10.2015

V souboji dvou taktických přístupů jsme zvítězili nad No limit bar C.

Naše stránky mají již víc jak 15 000 přístupů a to jasně hovoří o tom, jak jsou naše výkony sledované. Zřejmě náš web četli i taktičtí trenéři No limit baru a rozhodli se na nás přijít s netradiční taktikou. Jejich brankář se od začátku utkání zapojoval do útoku tak, jak je to obvyklé při posledních minutách, nebo snaze zvrátit utkání. Přitom my jsme se ujali poměrně rychle vedení a dalo se čekat, že taktiku budou měnit dle vývoje utkání, ale oni ne! Šli do toho neustále. A nám nezbývalo, než se tomu přizpůsobit, takže staženi kolem vápna a pak do brejku. A ono to šlo. Postupně jsme jsme navyšovali vedení. A góly byly jak přes kopírák. V první půlce jsme jeden inkasovali, což byl, vzhledem k tomu, že se hrálo furt před naší bránouúspěch, ale v půli jsme vedli 5:1. A druhá půlka byla taky jako trénink střel přes hřiště do prázdné brány. Trochu jsme vypustili konec a tak jsme dostali celkem pět banánů, my dali jedenáct, posledního dokonce z penalty. Jirka dal dva góly, Adam ukázal pěkné gesto, když míč jen stínoval a autorství nechal Kubovi a vůbec, hra byla soustředěná a tak jsme to ustáli. Byl to zvláštní zápas, ale prima počasí, hra čistá a dobrý výsledek. Takže ok. V neděli na Jezírku na viděnou před zimní pauzou. Mějte se a pic!