Úvod » 2016/2017 3. B třída

Konec dobrý, všechno dobré!

publikováno 13.11.2016

Ve strhujícím zápase jsme dokázali porazit Bolevec 8:7!!!!

Tak dneska to bylo ale nesmírně zajímavé. To ,že nás bylo tak tak na střídání a že mrzlo a že se Váša nezvykle motal, tak to nás vůbec nevyvedlo z míry, Ani, že jsme dostali poměrně rychle góla po přečíslení, ale to, že jsme pak vyrovnali, to nás zaujalo a tak jsme tomu věnovali, za chvíli jsme zase doistali góla ale vyrovnali jsme, všichni kluci čarovali s míčem a i když soupeřů bylo dvakrát tolika opticky to vypadalo, že nemáme šanci, tak jsem dokázali držet krok a co víc, poločas jsme vyhráli 4:2. Pak začala druhá půle a my klasicky přišli o náskok a dokonce po chvíli prohrávali 4:5, jenže my zas dokázali vyrovnat, pak jsme dostali ale další góly a prohrávali 7:5. Kuba trefil krásnou střelou tyč, měli jsme šance a dokonce srovnali na 7:7. Vzali si oddechový čas, po kterém vždycky nakonec prohrajeme, ale tentokrát bylo všechno jinak. Poslední minuta do konce, soupeř si věří, brankář jde do ůtoku a my jsme pod tlakem, kopou roh, míč se odráží u našeho vápna k Vášovi a ten přes celé hřiště krásné placírkou neomylně míří do branky soupeře! Vyhráli jsme 8:7! Váša se v poslední minutě v posledním zápase konečně trefil! Konec dobrý, všechno dobré. Super, těšíme se na pohár, máme super soupeře, jen by to chtělo aby nás chodilo trochu víc. Tak do toho a zdar!